• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • 603 729 888

K vytváření webových stránek využíváme technologie XHTML, CSS, PHP, JavaScript a MySQL

 

Dynamické webové stránky s redakčním systémem

Joomla

Pro webové stránky používáme vysoce kvalitní a prověřený open source redakční systém Joomla a v některých případech i redakční systém Wordpress.

Klíčové vlastnosti stránek s redakčním systémem:

  •  základní optimalizace pro vyhledávače (SEO) pro lepší umístnění stránek
  •  můžete upravovat či psát nové texty snadno pomocí WYSIWYG editoru (jako ve Wordu)
  •  dostupné moduly: ankety, fotogalerie, komentáře, formuláře a spousta dalších

Více informací o redakčním systému Joomla a jeho možnostech naleznete na této stránkce: "Redakční systém".

Jak dlouho trvá tvorba webových stránek?

Tvorba webových stránekDoba tvorby webových stránek je závislá na několika faktorech. Především záleží na složitosti a obsáhlosti daného webu, na dobré komunikaci, jestli webové stránky budou statické či dynamické a na počtu zakázek, které v současné době máme. Dá se ale říci, že ve většině případů trvá tvorba webových stránek cca 1 až 5 týdnů.

 

Grafika webových stránek

Webové stránky naší produkce mají originální design. Při vytváření grafiky pro webové stránky postupujeme třemi různými způsoby a zákazník si může zvolit ten nejvhodnější a cenově nejpřijatelnější:

  • Originální námi vytvořená grafická šablona pro webové stránky - jedná se o základní a preferovaný způsob tvorby grafiky pro webové stránky. Šablonu nakódujeme buď z našeho návrhu, nebo z grafických podkladů dodaných od zákazníka.
  • Kompletně upravená a přizpůsobená freeware šablona - levnější způsob tvorby grafiky, vzhledem k velkým úpravám je grafika také "téměř" originální. Tato varianta snižuje celkovou cenu za webové stránky.
  • Možnost použití profesionální grafické šablony od JoomlaArt (vlastníme developerskou licenci), nebo je možné i zakoupení šablony od některé z dalších firem tímto se zabývajících jako jsou RocketTheme či GavickPro. Šablonu Vám vždy pečlivě upravíme a přizpůsobíme dle potřeb Vašich stránek.

 

Aktualizace a správa webových stránek

Pokud potřebujete Vaše webové stránky aktualizovat, upravit či jakkoli jinak změnit, pak nás kontaktujte. Tato služba bude účtována podle základního tarifu a to 200 Kč za hodinu práce.

U nás neplatíte žádné měsíční ani roční paušální poplatky za údržbu www stránek.

Statické webové stránky

My již statické stránky netvoříme, ke stránkám od nás totiž vždy obdržíte i redakční systém a to za nízké ceny již od 2 500Kč!

V případě, že ale ještě vlastníte statické webové stránky a potřebujete na nich něco upravit či přidat, tak nás kontaktujte. Takovéto úpravy spadají do základního tarifu kodérské práce, tj. 200 Kč/hod.

 

Webové stránky přizpůsobené i pro mobilní telefony a tablety

Mobilní šablonaKromě standardních webových stránek Vám v případě zájmu můžeme vytvořit i šablonu webu přizpůsobenou pro zobrazení na mobilních telefonech či tabletech. Vaše webové stránky pak automaticky rozpoznají, zda návštěvník stránky prohlíží na PC, telefonu či  natabletu a dle toho se mu zobrazí přizpůsobené stránky.

Ještě nemáte pro své webové stránky doménu a webhosting?

Pokud ne, tak Vám s vhodným výběrem domény pomůžeme a následně Vám ji i zaregistrujieme Podle rozsahu Vašich webových stránek Vám poradíme i s výběrem webhostingu, který Vám také zaregistrujeme, nastavíme, vytvoříme potřebné databáze a přidáme e-mailové adresy. Pro webové stránky doporučujeme Webhosting C4 - bezproblemový provoz stránek, funkčnost systému Joomla i dalších open source aplikací a výborná podpora.

Statistiky návštěvnosti webových stránek

V případě Vašeho zájmu Vám zaregistrujeme a zprovozníme pro Vaše webové stránky statistiky návštěvnosti a to buď český audit návštěvnosti - Toplist, a nebo nástroj pro analýzu přístupů na stránky - Google Analytics.

Google analyticsToplist

O nás

Poskytujeme kompletní služby v oblasti tvorby webových stránek DreamTech.cz

Máte zájem o nové a kvalitní webové stránky s redakčním systémem, nebo potřebujete nový eshop?

Pak jste na správném místě!